Współpraca wortalu z Uniwersytetem Dzieci
Celem Uniwersytetu jest rozwijanie twórczego i intelektualnego potencjału dzieci. Kontakt z nauką i specjalistami z wąskich dziedzin wiedzy ułatwia dzieciom odnajdywanie własnych pasji oraz pozwala zrozumieć współczesny świat.
Obecnie Uniwersytet działa w Krakowie, Warszawie, Olsztynie i we Wrocławiu. Na zajęcia uczęszcza w sumie ok. 4 tys. studentów. Dla dzieci z całej Polski dostępny jest portal edukacyjny Uniwersytetu Dzieci – kluby naukowe portalu www.uniwersytetdzieci.pl to kilkaset mini serwisów tematycznych, w których każdy może rozwijać swoje zainteresowania oraz dzielić się wiedzą i pasjami z innymi użytkownikami serwisu.
W ramach współpracy wortal Logopeda.pl będzie udzielał wsparcia merytorycznego dla rodziców w trakcie trwania warsztatów dla dzieci. Chcemy, by rodzice poznali ogólne zagadnienia logopedyczne i poznali dopowiedzi na nurtujące ich pytania.




Zaloguj się, aby dodać komentarz
Załóż konto | Zaloguj się