Jedną z zasadnicznych misji Portalu logopeda.pl, jest chęć kreowania świadomości posiadania i promocji własnej marki osobistej wśród specjalistów z zakresu logopedii i dziedzin pokrewnych. Wielu specjalistów dostrzega moc promocji w Internecie. Pozwala to znacząco poszerzyć grono osób, do których docieramy z własnym przekazem i ofertą. Dbając o swój wizerunek w sieci, sprawiamy, że inni ludzie postrzegają nas jako profesjonalistów, zgodnie z maksymą "jak Cię widzą, tak Cię piszą".

To jak jesteśmy odbierani jako specjaliści, zależy od tego w jaki sposób przebiega komunkacja pomiędzy nami a pacjentami, już od samego momentu wyszukania nas przez nich w sieci. Liczy się nasza wiedza i doświadczenie, informacja o naszych kompetencjach, zaangażowanie w przekazywanie wiedzy (dzielenie się wiedzą z innymi), nasz wygląd (odpowiednie zdjęcie profilowe), pełne informacje przy naszym profilu w sieci.

Pracujemy nad tym, aby profil specjalisty na Portalu logopeda.pl spełniał wszystkie wymogi związane z dobrą praktyką w zakresie kreowania wizerunku - marki osobistej. Zadbamy, aby profil ten był doskonale czytelny na urządzeniach mobilnych, smartfonach. Pacjenci w swoich poszukiwaniach wybiorą zapewne tego specjalistę, który wzbudzi ich największe zaufanie... i możesz to być Ty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Nie wahaj się napisać do nas, jeśli potrzebujesz odpowiedzi na wybrane pytania.