Jeśli nie wierzysz w fakt, że właśnie "od tego pierwszego wrażenia" zależy, jak postrzega Cię potencjalny odbiorca, to jesteś w błędzie. To właśnie pierwsze wrażnie decyduje, jak jesteśmy odbierani przez otoczenie. Podczas rozmowy twarzą w twarz, podświadomie odbieramy znaki, które często mimowolnie przekazuje nam rozmówca (np. ruchy gałek ocznych, ust, dłoni, etc.).

Wkraczając w sferę Internetu, potencjalny pacjent postrzega Cię przez pryzmat Twojego wizerunku w Internecie. To jak jesteśmy odbierani przez osoby wyszukujące odpowiedniego specjalisty, zależy od tego, czy odpowiednio zadbaliśmy o to, by wzbudzić zaufanie wśród potencjalnych pacjentów.

Jedną z zasadnicznych misji Portalu logopeda.pl, jest chęć kreowania świadomości posiadania i promocji własnej marki osobistej wśród specjalistów z zakresu logopedii i dziedzin pokrewnych.

To jak jesteśmy odbierani jako specjaliści, zależy od tego w jaki sposób przebiega komunkacja pomiędzy nami a pacjentami, już od samego momentu wyszukania nas przez nich w sieci. Liczy się nasza wiedza i doświadczenie, informacja o naszych kompetencjach, zaangażowanie w przekazywanie wiedzy (dzielenie się wiedzą z innymi), nasz wygląd (odpowiednie zdjęcie profilowe), pełne informacje przy naszym profilu w sieci.

Pracujemy nad tym, aby profil specjalisty na Portalu logopeda.pl spełniał wszystkie wymogi związane z dobrą praktyką w zakresie kreowania wizerunku - marki osobistej. Zadbamy, aby profil ten był doskonale czytelny na urządzeniach mobilnych, smartfonach. Pacjenci w swoich poszukiwaniach wybiorą zapewne tego specjalistę, który wzbudzi ich największe zaufanie... i możesz to być Ty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Nie wahaj się napisać do nas, jeśli potrzebujesz odpowiedzi na wybrane pytania.