mgr Aleksandra Łata
Logopeda, Neurologopeda
Siewierz

mgr Aleksandra Łata

Logopeda, Neurologopeda Siewierz

"Marzenia się nie spełniają - marzenia się spełnia".

Mam na imię Ola i jestem filologiem polskim, nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, certyfikowanym terapeutą ręki, trenerem treningu umiejętności społecznych, a także logopedą i neurologopedą.
Tytuł logopedy uzyskałam na Uniwersytecie Śląskim, broniąc pracę, napisanej pod kierunkiem cenionej w świecie logopedii, Pani prof. Danuty Pluty – Wojciechowskiej. Zawód logopedy wiąże się z ciągłą nauką. Nieustannie uczę się i poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach i szkoleniach. Specjalizuję się w prowadzeniu diagnozy i terapii logopedycznej małych dzieci (w tym niemowlaków) oraz dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy oraz innymi zaburzeniami. Każde dziecko traktuję indywidualnie i staram się patrzeć holistycznie.

Do swojego gabinetu zapraszam również młodzież i dorosłych, którzy borykają się z przetrwałą wadą wymowy.

Uważam, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest indywidualnie dobrana terapia, a co się z tym wiąże przede wszystkim znalezienie przyczyny  nieprawidłowego bądź zaburzonego rozwoju mowy.. Bardzo ważna jest dla mnie współpraca z Rodzicami, dlatego zachęcam do aktywnego udziału opiekunów w terapii. Cenię sobie także współpracę z innymi specjalistami, dlatego jeśli istnieje taka potrzeba, kieruję na uzupełniające badania specjalistyczne w celu postawienia rzetelnej diagnozy i uzyskania jak najlepszych wyników terapeutycznych.  Prywatnie moje zainteresowania krążą wokół podróży, muzyki, śpiewu, teatru, literatury.


Adresy
Gabinet logopedyczny Logopeda na dywanie
Siewierz 54
42-470 Siewierz ul. Piłsudskiego
Polska, Śląskie
735651710

Zakres usług
Nazwa usługi Cena
diagnoza i konsultacja neurologopedyczna od 120,00 zł
terapia neurologopedyczna 45 min. od 90,00 zł
terapia neurologopedyczna 30 min. od 60,00 zł

Edukacja

Dowiedz się więcej na mój temat.