mgr Renata Bronisz
Logopeda
Skierniewice

mgr Renata Bronisz

Logopeda Skierniewice

Jestem aktywnym logopedą-audiologiem, wykładowcą akademickim i oligofrenopedagogiem. Prywatnie – mamą Bogny, miłośniczką poprawności językowej, podróży i dobrej kawy.

Wsparciem terapeutycznym obejmuję osoby z zaburzeniami realizacji fonemów (wadami wymowy) oraz dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi, w tym z niedosłuchem, oligofazją, spektrum autyzmu. Szczególną wagę przykładam do budowania relacji z dzieckiem, a także dostosowania metod pracy odpowiednio do jego potrzeb i możliwości.

Poza bezpośrednią pracą terapeutyczną dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc wykłady i szkolenia dla logopedów, specjalistów dziedzin pokrewnych oraz studentów. Jestem autorką publikacji o tematyce logopedycznej (czasopismo Strefa Logopedy).


Usługi mobilne
  • Skierniewice Żyrardów Łowicz Sochaczew Rawa Mazowiecka

Zakres usług
Nazwa usługi Cena
Diagnoza logopedyczna
Terapia logopedyczna
Opinia logopedyczna
Konsultacja
Dojazd do pacjenta

Edukacja

Dowiedz się więcej na mój temat.

Ukończyłam dwustopniowe studia magisterskie na kierunku „Logopedia z audiologią” na UMCS w Lublinie, a także studia podyplomowe „Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną – oligofrenopedagogika” na UNS w Łodzi. Ponadto jestem absolwentką podyplomowego Studium Edytorstwa Współczesnego na UKSW w Warszawie. Wciąż rozszerzam swój warsztat pracy dzięki różnym formom doskonalenia zawodowego. Uczestniczyłam m.in. w szkoleniach z zakresu:

- kinesiotapingu logopedycznego EETHNO,

- komunikacji alternatywnej i wspomagającej Picture Exchange Communication System i metody Makaton,

- terapii behawioralnej (kurs bazowy),

- Metody Krakowskiej.