Inez Kijańska
Logopeda
Kraków

Inez Kijańska

Logopeda Kraków

Inez Kijańska

Logopeda, pedagog, pedagog specjalny w trakcie studiów podyplomowych.


Doświadczenie w diagnozie oraz terapii logopedycznej zdobywam, pracując w placówkach oświatowych: przedszkolach i szkole podstawowej. Pod moją opieką są między innymi dzieci z wadami artykulacyjnymi, opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami komunikacji językowej w autyzmie i afazji. Pracuję także z młodzieżą z trudnościami szkolnymi (dysleksja, zagrożenie dysleksją). Każde spotkanie z pacjentem otoczone jest ciepłą, przyjazną i bezpieczną atmosferą. Uważam, że kluczem do osiągania celów terapeutycznych jest indywidualne podejście, dostosowane do zainteresowań i potrzeb podopiecznych. Ogromny nacisk kładę na współpracę z Rodzicami, dlatego każdorazowo namawiam na aktywny udział w zajęciach oraz systematyczną pracę w domu.


Logopedia jest moją wielką pasją. W wolnej chwili tworzę autorskie pomoce pedagogiczne [https://www.facebook.com/logopeda.kijanska], które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, logopedów i rodziców. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc czynny udział w warsztatach, szkoleniach oraz kursach logopedycznych. W ostatnim czasie ukończyłam kurs doskonalący - Diagnoza i terapia ręki u dzieci - I stopień.


Jestem autorką artykułu „Źdźbło wiedzy o dwóch „ciszkach” – [ź] i [ʒ́]”, wydanego przez czasopismo Strefa Logopedy w lipcu 2021 roku.


Zapraszam do kontaktu.


Usługi mobilne
 • Kraków

Zakres usług
Nazwa usługi Cena
Wizyta domowa od 100,00 zł
Zajęcia indywidualne dla dzieci od 100,00 zł

Edukacja

Dowiedz się więcej na mój temat.

  Lista odbytych szkoleń
  Odbyte szkolenia, kursy, warsztaty Rok
  Seplenienie. Szereg szumiący, ciszący, syczący.
  2020
  Rotacyzm. ABC początkującego logopedy.
  2020
  D jak dysleksja rozwojowa - diagnoza, wsparcie, pomoc.
  2019
  Warsztat pracy logopedy.
  2019